Strona główna /
Wydarzenia / Sobotnia Parada Hitów
08.08.2023

Sobotnia Parada Hitów

Zapraszamy na kolejną odsłonę parkowych hitów! 12 sierpnia kolejny raz mieszkańcy Mysłowic będą bawić się w Parku Zamkowym.
12 sierpnia /sobota/ godzina 17:00
Park Zamkowy w Mysłowicach
Wstęp wolny
Tego dnia wystąpią:
godzina 17:00
Wesoła Biesiada – piosenki zespołu utrzymane są w stylu biesiadnym oraz tanecznym. Grupa wykonuje zarówno utwory coverowe, ale też piosenki autorskie. Zespół znany jest z występów na wielu imprezach, w tym Śląskiej Gali Biesiadnej.
Wśród najbardziej znanych piosenek Zespołu wymienić można: Śmiech to zdrowie, Bawmy się, Oddaję Ci wszystko co mam, Bursztynowe lato, Uśmiechnij się.
godzina 18:30
Michalina Starosta i Janusz Drewniok
Michalina Starosta – wokalistka, solistka. Na scenie Michalinie towarzyszy gitarzysta, kompozytor i autor tekstów – Janusz Drewniok.
Piosenki Michaliny Starosty dobrze radzą sobie na listach przebojów. Artystka w 2019 roku została wyróżniona tytułem Debiut Roku Listy LSS Szlagierowo.pl, Michalina Starosta została też Artystką 2022 roku Listy Listy LSS Szlagierowo.pl, a jako Duet z Marcinem Janotą zostali wyróżnieni tytułem Debiutu 2022 Roku, a ich wspólny teledysk został Teledyskiem Roku Listy LSS Szlagierowo.pl.
Janusz Drewniok – niezwykle utalentowany instrumentalista, kompozytor, autor tekstów, wokalista – obecnie kojarzony ze współpracy z Michaliną Starostą, a wcześniej z Zespołem Van Holtz. Janusz na co dzień pracuje zawodowo i raczej nie narzeka na nadmiar wolnego czasu. Oczywiście wolne chwile najchętniej spędza z żoną, niemniej jak sam przyznaje jego jedyną i największą pasją jest muzyka.
godzina 20:00
Krzysztof Hanke – kabareciarz, założyciel oraz członek Kabaretu Rak, aktor, wokalista, konferansjer. Urodził się w Świętochłowicach. Już w czasach szkolnych założył swój pierwszy kabaret. Podczas pobytu w wojsku był członkiem zespołu estradowego. W 1981 założył z Ryszardem Siwkiem oraz Andrzejem Stefaniukiem Kabaret Rak, którego liderem jest do dzisiaj. Jako wokalista Krzysztof Hanke odniósł sukces w telewizyjnym programie Jak oni śpiewają, w którym zajął miejsce 5. Oprócz występów w Kabarecie Rak, występuje też solowo. Artysta dużą popularność zdobył występując przez 9 lat w jednej z głównych ról w telewizyjnym serialu Święta wojna (jako Bercik).
Imprezę poprowadzi Krzysztof Hanke i Marcin Janota.