Strona główna /
Wydarzenia / Klasyk Fest 2024
25.06.2024

Klasyk Fest 2024

Kochani miłośnicy klasycznej motoryzacji! Już niedługo, bo 29-30 czerwca Tyski Ruch Klasyków z wielkim entuzjazmem zaprasza Was na jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń roku - Klasyk Fest!
Tegoroczna edycja po raz kolejny odbędzie się w Mysłowicach w Parku Słupna.
Nie może Was tam zabraknąć, ponieważ organizatorzy przygotowali coś wyjątkowego – osobną strefę dedykowaną samochodom tuningowanym i modyfikowanym! To będzie doskonała okazja, aby nie tylko podziwiać klasyki, ale również odkryć dzieła sztuki motoryzacyjnej współczesności.
To jeszcze nie wszystko! Tegoroczne spotkanie poprowadzą znani i lubiani dziennikarze związani z klasyczną motoryzacją, którzy zapewnią niepowtarzalną atmosferę i emocje na każdym kroku. Czekają także na Was niezapomniane występy artystyczne.
Oczywiście, nie zapomnieli o najmłodszych fanach motoryzacji! Dla nich przygotowali wiele atrakcji, takich jak dmuchane zamki, malowanie buziek, warkoczyki i wiele innych zabaw.
Odbędzie się także III Ogólnopolskim Rajdzie Cinquecento, który jest nieodłączną częścią Klasyk Fest! To wydarzenie, którego nie możecie przegapić!