Strona główna /
Wydarzenia / Mysłowice Grają razem z WOŚP
25.01.2024

Mysłowice Grają razem z WOŚP

Kolejny raz Mysłowice Grają razem z WOŚP. W programie: Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice, występy taneczne i licytacje oraz „światełko do nieba”.

28.01.2024 r.
Hala MOSiR Mysłowice
godz. 16:00

Turniej halowej piłki nożnej, w którym biorą udział sportowcy – amatorzy, to już miejska wośpowa tradycja. Różne drużyny łączą swoje siły w tym jednym pięknym celu, jaki przyświeca ludziom z otwartym sercem w całym kraju, i za granicą. Wśród zawodników będzie można zobaczyć strażaków, strażników miejskich, artystów, nauczycieli, a nawet rugbystów oraz przedstawicieli mysłowickich ngo’sów.
W przerwach między rozgrywkami będą się prezentowały mysłowickie szkoły tańca oraz przeprowadzone zostaną licytacje. Start o godz. 16:00; rozgrywki zakończą się wręczeniem pucharu o godz. 19:30, a następnie przed halą utworzone zostanie wielkie świecące serce w ramach „światełka do nieba”.

Dla osób zainteresowanych licytacjami będą przygotowane puszki oraz e-skarbonka z możliwością płatności kartą. O tym, co znajdzie się na licytacjach, Urząd Miasta będzie informować w regularnych postach i informacjach.