28.11.2023

Sportowe podsumowanie tygodnia

W miniony weekend mysłowickie kluby ponownie odniosły wiele sukcesów.
Siatkówka:
Dziewczęta z Silesia Volley odniosły pięć  zwycięstw w tym sezonie, to imponujący wyczyn.
Dodatkowo starsze silesianki zaliczyły serię siedmiu zwycięstw z rzędu i dzięki temu utrzymują się na pierwszym miejscu w tabeli.
Drużyna Lechia Volleyball Mysłowice rozpoczęła III etap rozgrywek dwoma zwycięstwami. Pokonali drużyny UKS „Stars Volley” Częstochowa oraz Lechia Volleyball Mysłowice II, co dało im  4 punkty i objęcie pierwszego miejsca w tabeli.
Kockboxing:
Niesamowite osiągnięcie! Krystian Rozkosz PACO Team zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Świata WAKO Kickboxing 2023! Tak znaczący wynik osiągnął po trzech zaciętych pojedynkach.
Zawodnicy klubu Siła Mysłowice zdobyli kolejne medale na Międzynarodowym Pucharze Polski! Antek Bautista zdobył srebrny medal, a Wojciech Pędziwiatr brązowy.
Cheerleading:
Gratulacje dla dziewczyn z Cheer Move Mysłowice za zdobycie pierwszego miejsca na Ogólnopolskim Turnieju Zespołów Cheerleaders Grand Prix PSCH Polska w Warszawie.
Ju-jitsu:
Na turnieju Ju-jitsu w Żarkach zameldował się Roan Fight Club Mysłowice, a na jego koncie, aż 9 medali!
– Bartosz Chlebowski Fighting bez pierwszej fazy –1 miejsce,
– Amelia Selwat Fighting i Ne waza – 2x 2 miejsce,
– Natalia Kozielska Fighting i Ne waza – 2x 1 miejsce,
– Bartłomiej Mencel Fighting i Ne waza – 2x 1 miejsce,
– Krystian Kupczyk Fighting – 3 miejsce , Ne waza- 2 miejsce.
Klub Sztuk i Sportów Walki Shogun także zjawił się na turnieju, gdzie Artur Adamczyk zdobył złoty medal za Fightning bez 1 fazy, a Igor Łyp zajął 2 miejsce w Fightningu bez 1 fazy.
Judo:
Wielkie brawa dla trenerki judo Soni Lniany za zdobycie brązowego medalu na Mistrzostwach Polski Judo Seniorów.