Strona główna /
Mysłowice na Językach / Ruszają zapisy na kurs językowy Teddy Eddie!
22.08.2017

Ruszają zapisy na kurs językowy Teddy Eddie!

Rodzicu! Wakacje dobiegają końca! Już czas rozejrzeć się za kursem językowym dla Twojej pociechy. Jeśli szukasz zajęć łączących naukę z prawdziwą zabawą w szkole przyjaznej dzieciom? To już nie szukaj dalej!

Teddy Eddie to stworzony przez trzy mamy-anglistki autorski program nauczania języka angielskiego dla dzieci. Z pasji do uczenia języków obcych, z szacunku dla dzieci, z braku interesującej pozycji na rynku spełniającej ich oczekiwania. Tak powstał TEDDY EDDIE – licencjonowany program nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat.

Wieża Babel była jedną z pierwszych szkół językowych w Polsce, która wprowadziła do nauczania program TEDDY EDDIE. Dziś, po latach nauki, pierwsi młodzi absolwenci zdają egzaminy sprawdzające organizowane przez prestiżowy Uniwersytet Cambridge! I robią to wręcz śpiewająco, otrzymując najwyższe – 100. procentowe noty!

Głównym założeniem programu Teddy Eddie jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego tez zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który jest uaktywniany poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki. Motywem przewodnim całego Programu jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego!

Program TEDDY EDDIE jest bardzo elastyczny, ponieważ zaspokaja potrzeby dzieci w różnym wieku i na różnym poziomie językowym, jest przyjazny, skoncentrowany na rozwijaniu umiejętności rozumienia ze słuchu, bardzo przyjazny – zarówno dzieciom jak i rodzicom. Dodatkową zaletą jest jego bogactwo, co dotyczy zarówno materiału językowego, jak i zestawu ucznia.

SzkołaWieża Babel to miejsce przyjazne dzieciom i rodzicom. Duży, darmowy plac zabaw z bezpiecznymi urządzeniami i bar z pyszną kawą i domowymi posiłkami znajdują się na terenie naszej Szkoły! Najlepiej jednak o zaletach samego kursu przekonasz się podczas otwartych, darmowych zajęć. Ich datę podamy już wkrótce!

Więcej szczegółów i zapisy pod nr tel: 502 570 224 lub (od 10:00 do 18:00)
Oficjalna strona metody: www.teddyeddie.pl