Strona główna /
Mysłowice na Językach / Kurs językowy dla dziecka? Przyjdź na zajęcia otwarte i przekonaj się na własne oczy!
07.12.2017

Kurs językowy dla dziecka? Przyjdź na zajęcia otwarte i przekonaj się na własne oczy!

Ruszają zimowe zajęcia otwarte kursu językowego dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat. Teddy Eddie, to idealne połączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Zajęcia otwarte, to niepowtarzalna okazja, by na własne oczy przekonać się o zaletach kursu. Zajęcia oczywiście są bezpłatne. Umów się na termin w naszym sekretariacie. Zrób to, dla swojego dziecka!

Więcej szczegółów i zapisy pod nr tel: 502 570 224 lub (od 10:00 do 18:00)
Oficjalna strona metody: www.teddyeddie.pl

Teddy Eddie to stworzony przez trzy mamy-anglistki autorski program nauczania języka angielskiego dla dzieci. Z pasji do uczenia języków obcych, z szacunku dla dzieci, z braku interesującej pozycji na rynku spełniającej ich oczekiwania. Tak powstał TEDDY EDDIE – licencjonowany program nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat.

Wieża Babel była jedną z pierwszych szkół językowych w Polsce, która wprowadziła do nauczania program TEDDY EDDIE. Dziś, po latach nauki, pierwsi młodzi absolwenci zdają egzaminy sprawdzające organizowane przez prestiżowy Uniwersytet Cambridge! I robią to wręcz śpiewająco, otrzymując najwyższe – 100. procentowe noty!

Głównym założeniem programu Teddy Eddie jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego tez zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który jest uaktywniany poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki. Motywem przewodnim całego Programu jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego!

Program TEDDY EDDIE jest bardzo elastyczny, ponieważ zaspokaja potrzeby dzieci w różnym wieku i na różnym poziomie językowym, jest przyjazny, skoncentrowany na rozwijaniu umiejętności rozumienia ze słuchu, bardzo przyjazny – zarówno dzieciom jak i rodzicom. Dodatkową zaletą jest jego bogactwo, co dotyczy zarówno materiału językowego, jak i zestawu ucznia.

SzkołaWieża Babel to miejsce przyjazne dzieciom i rodzicom. Duży, darmowy plac zabaw z bezpiecznymi urządzeniami i bar z pyszną kawą i domowymi posiłkami znajdują się na terenie naszej Szkoły! Najlepiej jednak o zaletach samego kursu przekonasz się podczas otwartych, darmowych zajęć.