Strona główna /
Kultura i Edukacja / Mysłowice Mają Talent!
11.01.2022

Mysłowice Mają Talent!

Rusza kolejna edycja konkursu „Mysłowice Mają Talent”! Tym razem na jednej scenie swoje niebanalne talenty będą mogli zaprezentować uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Jeśli zatem posiadasz niezwykłe zdolności, którymi chcesz się pochwalić – pięknie śpiewasz, tańczysz, potrafisz grać na instrumencie, a może doskonale recytujesz – wyślij swoje zgłoszenie do 1 lutego 2022!

W tym roku konkurs organizowany jest przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 i Mysłowicki Ośrodek Kultury. Honorowy Patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Mysłowice Dariusz Wójtowicz. W imprezie mogą wziąć udział uczniowie wszystkich mysłowickich szkół oraz młodzież mieszkająca w Mysłowicach, ale ucząca się w innych miastach.
Konkurs będzie obywał się w trzech etapach – eliminacje międzyszkolne, półfinały, oraz wielki finał w Mysłowickim Ośrodku Kultury, przewidziany na 8 kwietnia 2022, gdzie zmierzy się ze sobą 9 najlepszych uczestników w trzech kategoriach wiekowych.
W konkursie przewidziano atrakcyjne nagrody. Wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia oraz regulamin imprezy wraz z jej harmonogramem znajdują się na stronach internetowych organizatorów.