Strona główna /
Kultura i Edukacja / Kino Rodzinne: Wszystkowidząca
04.01.2022

Kino Rodzinne: Wszystkowidząca

UWAGA! Na salę widowiskową MOK może obecnie wpuścić 30% widowni (limit nie dotyczy osób zaszczepionych). Ze względu na dynamiczną sytuację pandemiczną, zaznaczamy jednak, że ilość publiczności, którą zaprosimy na wydarzenie może ulec zmianie, bądź wydarzenie może zostać odwołane. Nie obowiązują zapisy.

09/01/22
MOK Brzezinka / Laryska 5
wstęp wolny

// WSZYSTKOWIDZĄCA //
Tytuł oryginalny: Skammerens datter
Reżyseria: Kenneth Kainz
Produkcja: Dania 2015
Wersja: Dubbing
Wiek: 11+
Czas trwania: 96 min

Dina ma umiejętność zaglądania w głąb każdego człowieka i rozpoznawania jego zamiarów. Jej matka, po której to odziedziczyła, zostaje wezwana do zamku, aby pomogła rozwiązać sprawę morderstwa rodziny królewskiej. Na drugi dzień po Dinę przyjeżdża tajemniczy Drakan. Okazuje się, że to pułapka, a Drakan chce przejąć władzę. Dziewczynka trafia do lochu, gdzie poznaje jedynego spadkobiercę króla, Nico, który jest uznawany za winnego wymordowania swojej rodziny. Dina chce uciec z zamku, ale aby to zrobić, będzie musiała przejść przez legowisko smoków. Będzie to wyjątkowa trudna i obfitująca w niebezpieczne przygody przeprawa…
UWAGA! Na salę widowiskową MOK może obecnie wpuścić 30% widowni (limit nie dotyczy osób zaszczepionych). Ze względu na dynamiczną sytuację pandemiczną, zaznacza jednak, że ilość publiczności, którą zaprosimy na wydarzenie może ulec zmianie, bądź wydarzenie może zostać odwołane. Nie obowiązują zapisy. Przed wejściem należy wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia.
Uprasza się o zachowanie dystansu społecznego oraz obowiązkowe zakrycie nosa i ust oraz dezynfekcję.

Źródło: MOK