Nowa wystawa zagościła w Muzeum Miasta Mysłowice
15.06.2026Rozstrzygnięto rodzinny konkurs fotograficzny „Złap kolor!”
12.06.2026Mysłowice gospodarzem międzynarodowego projektu muzycznego krajów Grupy Wyszehradzkiej
11.06.2026Spotkanie autorskie z Panią Bajką
11.06.2026II LO zyskało nową ekopracownię pod chmurką
10.06.2026Nowa inicjatywa od września 2026 roku w CKZiU
Nagrody Prezydenta Miasta dla nauczycieli!
Nagrody zostały przyznane w dowód uznania za wzorowe wykonywanie obowiązków, szczególne zaangażowanie oraz wysokie osiągnięcia w pracy, a także promowanie właściwych postaw i wartości wśród wychowanków.
Nauczyciele wyróżnieni nagrodami:
– Katarzyna Bułanowska – nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego
im. Powstańców Śląskich w Mysłowicach
– Magdalena Goj – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 15 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Szklarskiego w Mysłowicach
– Karolina Kozioł – Mospinek – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Mysłowicach
– Aleksandra Marzec – nauczyciel Przedszkola nr 5 w Mysłowicach
– Magdalena Wajer – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi im. Henryka Sienkiewicza w Mysłowicach
– Katarzyna Ziółkowska – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bolesława Prusa w Mysłowicach
Wielkie gratulacje!





