Strona główna /
Interwencje / NARKOTYKI W MIESZKANIU
28.09.2022

NARKOTYKI W MIESZKANIU

Mysłowiccy kryminalni zatrzymali 36-letniego mysłowiczanina, który posiadał w swoim mieszkaniu znaczne ilości środków odurzających. Stróże prawa bardzo dokładnie przeprowadzili swoje czynności i nie mieli problemu ze znalezieniem zabronionych substancji. Mężczyźnie grozi teraz do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach prowadząc czynności związane ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, iż jeden z mieszkańców miasta posiada w swoim mieszkaniu narkotyki. W trakcie sprawdzenia lokalu mieszkalnego należącego do 36-letniego mężczyzny, policjanci znaleźli ukrytą znaczną ilość suszu roślinnego oraz worek wypełniony białą sproszkowaną substancją.

Przeprowadzone badanie substancji wykazało, że zabezpieczone środki to amfetamina w ilości ponad 700 porcji oraz 55 porcji rynkowych marihuany. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat więzienia, a za posiadanie znacznej ilości narkotyków do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Mysłowice