Strona główna /
Wydarzenia / Sobotnia Parada Hitów
22.05.2023

Sobotnia Parada Hitów

Tym razem 27 maja na Sobotniej Paradzie Hitów zaprezentuje się czwórka znanych wykonawców z Krzysztofem Hanke - który patronuje całemu cyklowi - na czele! Trzy godziny muzyki, a na koniec kabaret

27 maja /sobota/ godzina 17:00
Park Zamkowy w Mysłowicach
Wstęp wolny

Godzina 17:00
Krzysztof Pietrek – wokalista zespołu Blue Party i Golden Mix, który w 2020 r. rozpoczął karierę solową i w takim samodzielnym projekcie zaprezentuje się na scenie. Zapewne usłyszymy więc jego znaną piosenkę „Proste słowa dwa”, która, podobnie jak cała twórczość wykonawcy, utrzymana jest w klimacie popowo-dancowym. Ogromne doświadczenie sceniczne tego muzyka, dobry, męski głos i wpadające w ucho melodie – to z pewnością zapowiada dobry koncert.
Godzina 18:00
Paweł Gołecki – to kolejny artysta, któremu od wczesnego dzieciństwa towarzyszyła muzyka. Pochodzący z Małopolski wykonawca rozpoczął swoją karierę pod koniec lat 90-tych grając z ojcem w zespole weselnym; następnie powstała jego własna grupa Gołecki. Wykonawca realizował także utwory dla Kapeli Górole, a potem przyszedł czas na solową płytę zatytułowana „Paweł Gołecki”. Znajdziemy tam takie hity jak: „A ty tego nie wiesz”, „Piękni i młodzi’ czy piosenkę dedykowaną Justynie Kowalczyk „Justynie Wierni „. Te najpopularniejsze utwory Pawła Gołeckiego możemy usłyszeć w radiach lokalnych, jak Radio Piekary, a wideoklipy obejrzeć na regionalnym kanale TVS.
Godzina 19:00
Jolanta i Jacek Kierok – jeden z najbardziej popularnych duetów śląskiej sceny muzycznej. Małżeństwo, które z sukcesem podbija serca muzyczną mieszkanką śląskiej nuty, góralskich brzmień
i melodii łatwo wpadających w ucho.
Godzina 20:00
Kabaret Rak – czyli dwóch najbardziej znanych Krzysztofów polskiego kabaretu: Hanke i Respondek na scenie w Parku Zamkowym! To prawdziwy hit i najlepsze uwieńczenie tego wieczoru. Od wielu lat występują na estradach dla ludzi, którzy pragną odrobiny wytchnienia, chcą się dobrze i beztrosko pobawić. Estrada to dla nich nie tylko sposób na życie, ale także zabawa, hobby i możliwość spotykania się z interesującymi ludźmi na całym świecie. Kolejne występy przynoszą im wiele satysfakcji zawodowej. Program, który obecnie wykonują został w pełni doceniony przez publiczność w Niemczech, gdzie miał swoją premierę. Jest to pełnowartościowy show, ze skeczami, monologami i świetnymi piosenkami. Szczególnie gorąco polecamy to widowisko, gdyż opinie publiczności są bardzo budujące. Artyści przyjęli zasadę, że jeśli przez minutę na widowni nie pada salwa śmiechu, to coś powinniśmy zmienić.
Mysłowicki Ośrodek Kultury zamawia piękną pogodę i zaprasza do Parku Zamkowego wszystkich fanów śląskich szlagierów i śląskiego humoru. Imprezę poprowadzi dla Was Marcin Skalski z Radia Fest. Do zobaczenia!