Strona główna /
Wydarzenia / Sobotnia Parada Hitów
24.04.2023

Sobotnia Parada Hitów

Zgodnie z ubiegłoroczną obietnicą rozpoczyna się kolejna edycja Sobotniej Parady Hitów! Cztery spotkania w Parku Zamkowym będą obfitować w repertuar piosenkowo – kabaretowy najlepiej znany miłośnikom tzw. śląskich szlagierów.
W tym roku wśród zaproszonych wykonawców znajdą się: Jacek Silski, Janusz Gorlej, Jolanta i Jacek Kierokowie, Golden Mix i słynny śląski kabareciarz – Krzysztof Hanke, który wystąpi zarówno w kabarecie – Kabaret Rak – oraz solo.
𝐈 𝐭𝐨 𝐰ł𝐚𝐬́𝐧𝐢𝐞 𝐊𝐫𝐳𝐲𝐬𝐳𝐭𝐨𝐟 𝐇𝐚𝐧𝐤𝐞 𝐛𝐞̨𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐰 𝐭𝐲𝐦 𝐫𝐨𝐤𝐮 𝐩𝐚𝐭𝐫𝐨𝐧𝐨𝐰𝐚𝐜́ 𝐰𝐲𝐝𝐚𝐫𝐳𝐞𝐧𝐢𝐮 𝐳 𝐜𝐳𝐞𝐠𝐨 𝐧𝐢𝐞𝐳𝐦𝐢𝐞𝐫𝐧𝐢𝐞 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐜𝐢𝐞𝐬𝐳𝐲𝐦𝐲!
Jak zawsze podczas naszej Sobotniej Parady Hitów będzie zabawnie i przebojowo! Imprezy prowadzić będzie, już tradycyjnie, znawca tematu – Marcin Janota, dziennikarz Radia Fest oraz itvm.pl.
29 kwietnia /sobota/ godzina 17:00 – 21:00
Park Zamkowy
Wydarzenie bezpłatne
Tego dnia zagrają dla Was:
16:00
Orkiestra Dęta KWK Mysłowice Wesoła otworzy naszą paradę hitów muzycznym przemarszem przez Park Zamkowy. Huczny, muzyczny przemarsz zakończy pod sceną naszego wydarzenia.
17:00
Janusz Gorlej – najbardziej znany lokalny mysłowicki wykonawca; śpiewa i gra na gitarze podczas imprez i wydarzeń miejskich. Miasto Mysłowice jest mu najbliższe i jako dumny ze swojej małej ojczyzny chętnie tworzy o nim piosenki.
18:30
Piotr Olszewski – pochodzi z Czeladzi, jest wokalistą muzyki tanecznej. Jego przygoda z disco polo zaczęła się już wiele lat temu, gdy jeszcze występował z zespołem Tiago, a następnie z zespołem Mr Magister. Piotra kojarzymy z utworów takich jak: „No co Ty w sobie masz”, „Gdy wracam do domu”, „A ja kocham” oraz programu telewizji PoloTV „Disco Star”.
20:00
Jacek Silski – popularny piosenkarz z Bytomia wykonujący śląskie szlagiery i muzykę latino. Jego romantyczne teledyski podbijają serca żeńskiej części publiczności śląskich kanałów telewizyjnych, a bilety na koncerty sprzedają się jak świeże bułeczki.