Strona główna /
Wydarzenia / Mysłowice grają razem z WOŚP!
27.01.2021

Mysłowice grają razem z WOŚP!

31 stycznia 2021 r. cały świat zagra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W wydarzeniu nie zabraknie Mysłowic.

Wspólnie z mysłowickim sztabem WOŚP, Szczepem „Zielony Płomień” mysłowickiego HUFCA, Mysłowickim Ośrodkiem Kultury, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, Muzeum Miasta Mysłowice oraz telewizją ITVM zostały zaplanowane dla Was bezpieczne atrakcje! Będzie to Gra miejska „Wielkie granie w pomaganie” oraz Studio ITVM.

Gra miejska będzie podzielona na dwie części, pierwsza w godzinach 10.00-12.00, druga 14.00-16.00, polegać ona będzie na wykonywaniu zadań przygotowanych i przeprowadzonych na 12 Stacjach, rozmieszczonych na terenie całego miasta. Wszystkie stacje są zorganizowane na wolnym powietrzu. Dla uczestników przewidziane są nagrody i upominki!

Na 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mysłowicka telewizja ITVM przygotuje studio na żywo, podczas którego będzie łączyć się z siedzibą sztabu WOŚP z CKZiU przy ul. Mikołowskiej. Ponadto będziecie mogli zobaczyć i posłuchać znanych aktorów i muzyków oraz wziąć udział w aukcjach na rzecz WOŚP.

Tego dnia na ulicach Mysłowic pojawi się  około 150 wolontariuszy zbierających pieniążki do puszek WOŚP, ale możecie też dorzucić się bez wychodzenia z domu do eSkarbonki Prezydenta Miasta Mysłowice, do której link znajdziecie poniżej.

Aby znać każdy szczegół wydarzenia wystarczy zapoznać się z utworzonym wydarzeniem na facebooku, do którego link również znajdziecie poniżej.

Gorąco zachęcamy do udziału!

Źródło: Mysłowice Grają razem z WOŚP!