Strona główna /
Wydarzenia / Monster TRUCK SHOW
25.09.2023

Monster TRUCK SHOW

Chcesz poczuć się jak bohater filmu akcji? Jest okazja Grupa światowej klasy kaskaderów dostarczy wszystkim niezapomnianych chwil! 29 września 2023 r. na parkingu Hali MOSiR odbędą się pokazy driftu, kontrolowane wypadki, przejazdy przez ścianę ognia z człowiekiem na masce i wiele więcej!
Parking przy Hali MOSiR
ul. Bończyka 32z w Mysłowicach
29 września br.
godz. 19:00.
Rozbrzmiewający ryk silników, widowiskowe kraksy i huczne okrzyki tłumu z pewnością zapadną Wam w pamięci! Dołącz do Extrem Cascaders Team podczas niezwykłej imprezy na świeżym powietrzu z muzyką, światłami i efektami pirotechnicznymi! Zarezerwuj swój czas i przygotuj się na niezapomniane wrażenia!
Przyjdź i zobacz:
EMOCJONUJĄCE POKAZY DRIFTU,
KONTROLOWANE WYPADKI,
PRZEJAZDY PRZEZ ŚCIANĘ OGNIA Z CZŁOWIEKIEM NA MASCE,
PRZEBIJANIE GŁOWĄ PŁONĄCEJ ŚCIANY BĘDĄC JEDNOCZEŚNIE NA MASCE BMW,
JAZDĘ NA BOCZNYCH KOŁACH SAMOCHODEM I QUADEM,
– JAZDĘ OGROMNYM MONSTER TRUCKIEM WYPOSAŻONYM W V8
jeśli ktoś uważa, że ekstremalna jazda to hobby przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn, to z tego błędu wyprowadzi go Rajmund biorąc z publiczności odważne kobiety na przejażdżkę SAMOCHODEM NA DWÓCH KOŁACH.
JEDYNY W POLSCE DRAGSTER I TO NOWE “COŚ” – JEDYNY W POLSCE AUTOROBOT -niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki oraz zupełnie nowy MONSTER TRUCK!
Wychodząc naprzeciw najmłodszym fanom na zakończenie pokazu dzieciaki będą mogły zupełnie za darmo przejechać się jednym potężnych MONSTER TRUCKÓW.
UWAGA! Bilety do nabycia w naszych kasach, bezpośrednio przed pokazem.
Dzieci do lat 3 gratis
Bilet ulgowy do lat 18 – 40 zł
Bilet dla dorosłych – 60 zł.
INFO KASA: 513 190 570.