Strona główna /
Wydarzenia / Mikołajki w hali MOSiR
04.12.2023

Mikołajki w hali MOSiR

Mikołajki, organizowane m. in. przez Fundację Dobro jest w Nas to impreza, w której biorą udział Dzieci z Domów Dziecka i Placówek ze Śląska. Akcja ma na celu zachęcenie Dzieci do uprawiania sportu i zdrowej rywalizacji, prowadzenia zdrowego trybu życia, dążenia do obranych przez siebie celów, a przede wszystkim do nabycia umiejętności wiary w siebie.
Mikołajki odbyły się 4 grudnia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mysłowicach. Dzieciaki, o których mowa powyżej niestety nie mają za sobą rodziców wierzących w ich przekonania, stojących z oklaskami gdy robią postępy, wspierających w działaniach i pomagających im spełniać marzenia. Dzięki organizacji wydarzenia udało się sprawić radość 270 dzieciakom.
ORGANIZATORZY:
Fundacja Dobro Jest w Nas
Fundacja Silesia
Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. zawodnicy świata sportów walk, sportowcy reprezentujący inne dyscypliny oraz animatorzy. Przedstawiciele władz miasta także uczestniczyli w Mikołajkach. Odbyły się także konkursy i zawody, animacje, warsztaty kreatywne i oczywiście spotkanie ze Świętym Mikołajem.