Strona główna /
Wydarzenia / Koncert Noworoczny w Muzycznej Tawernie
08.01.2024

Koncert Noworoczny w Muzycznej Tawernie

"Baw się razem z nami - koncert noworoczny", to gwarancja dobrej zabawy i wspólnego śpiewania. Możecie zabrać ze sobą kogoś Wam bliskiego i z Nim/Nią spędzić miło ten czas przy wspaniałym 2h programie koncertowym. Prowadząca Agnieszka Kuszewska z programu Gogglebox oraz Artyści rozgrzeją Was nie tylko świetną muzyką, ale i dobrym humorem oraz super zabawą.
PROJEKT MUZYCZNY KRZYSZTOF. K ” śpiewa ” KRZYSZTOF. K powstał na początku roku 2022 w hołdzie dla Jego pamięci…. Aby muzyka Krzysztofa Krawczyka „żyła” nadal i wszyscy słuchacze, fani mogli cieszyć się razem z nami muzyką legendy polskiej sceny jakim był niewątpliwie Krzysztof. K , gorąco zapraszamy do współpracy, do wspólnych koncertów razem z Nami , gdzie mogą państwo usłyszeć te cudowne przeboje…. Piosenki Krzysztofa. K w połączeniu z nową energią, owocują i dają wybuchową atmosferę i cudowny klimat. „. W repertuarze, można usłyszeć legendarne klasyki, ” pamiętam Ciebie z tamtych lat , rysunek na szkle, czy Parostatek „, które kochają Fani , słuchacze Krzysztofa Krawczyka.
Beathris – Beata Izabela Jastrzębska . Gwiazda muzyki Disco Folk ,Szlagierów oraz Disco Polo .Kobieta o wielu twarzach i talentach. Tancerka ,Fotografka , Modelka a co najważniejsze góralka kochająca śpiew całym sercem. Scena to jej żywioł.
Piotr Olszewski zadebiutował w 2014 roku w programie Disco Star Polo tv piosenka „No co ty w sobie masz”, utwór bardzo spodobał się jury oraz widzom. W 2021 roku wydał piosenkę ” Ty Ślązoczka ja z Sosnowca”, utwór był przez 5 tygodniu na 1 miejscu listy przebojów Radia Fest oraz zyskał sympatię widzów TVS. W 2023 roku wyszła debiutancka płyta p.t Moje miejsce mój dom. Obecnie Piotr występuje w duecie z Sylwia Domagała i pracuje nad 2 płyta.
14.01.2023 r.
Muzyczna Tawerna Słupna
godz. 18:00
Bilety w cenie 39 zł mozna nabyć w Tawernie i na stronie kupbilecik.pl.