Strona główna /
Wydarzenia / Koncert F3NY i Dumbdog
05.08.2022

Koncert F3NY i Dumbdog

13 sierpnia po raz kolejny spotkamy się na mysłowickim Rynku w ramach projektu Mysłowice Alternatywnie - Starówka. Przed nami zapowiadany koncert niespodzianka! A dlaczego niespodzianka?
Przy trzecim koncercie w ramach projektu Mysłowice Alternatywnie łączą się siły z MOK’owym projektem mającym na celu promowanie artystów z naszego miasta – Inkubator muzyczny – oraz ze znanym fanom mocniejszych brzmień, Schronem Muzycznym MASH. Jeżeli nie znacie jeszcze tego miejsca, musicie koniecznie to zmienić! MASH to nie tylko sala prób, z której mogą korzystać zespoły, ale także organizator różnych przedsięwzięć kulturalnych. Dodatkowo tego dnia zagra nie jeden, a dwa zespoły!
Wydarzenie rozpocznie koncert zespołu F3NY, czyli synthpopowego tria, które powstawało przez współpracę na odległość. Igor i Agata tworzyli muzykę w cieszyńskim akademiku, a wokalista Daniel nagrywał swoje partie wokalne w domowym zaciszu. F3NY mimo krótkiego stażu scenicznego mieli okazję zagrać już, m.in. na Cieszynaliach czy też Juwenaliach Śląskich u boku Kwiatu Jabłoni i grupy WaluśKraksaKryzys.
Następnie na scenie pojawi się zespół, który z pewnością przypadnie do gustu fanom muzyki elektronicznej – Dumbdog. To mysłowicki zespół, którego początki sięgają 2020 roku. Ich muzyka to połączenie psychopopu i elektropopu z domieszką łagodnych, gitarowych brzmień.
Mysłowice Alternatywnie – Starówka to projekt realizowany z funduszy Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego i ma na celu ożywienie rynku poprzez organizację wydarzeń kulturalnych.
13.08.2022 r.
Mysłowice Rynek
Godz. 19:00
Źródło: MOK