Strona główna /
Wydarzenia / „Halo! Halo! Mikołaju!”
30.11.2023

„Halo! Halo! Mikołaju!”

Mikołajki pełne magii już 6 grudnia w Mysłowickim Ośrodku Kultury! Przygotujcie się na spektakl "Halo! Halo! Mikołaju!". Tym razem Mikołaj zostanie uwięziony przez Królową Śniegu, ale razem z postaciami takimi jak Śnieżynka, Bałwanek i Pajacyk, oraz z pomocą Waszych maluchów, postaramy się go uwolnić!
Kiedy: 6 grudnia, godzina 17:00
Gdzie: MOK, ul. Grunwaldzka 7
Wstęp wolny! 🎉
ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA! – MOK PROSI O DOKONYWANIE ZAPISÓW POD NUMEREM TELEFONU 500 186 320 LUB PRZEZ FANPAGE MOK’U (NA MESSENGERZE).
PRZY DOKONYWANIU ZAPISÓW UPRASZA SIĘ O PODANIE LICZBY DZIECI, KTÓRĄ CHCECIE PAŃSTWO ZAPISAĆ WRAZ Z RODZICAMI/OPIEKUNAMI.
Tym razem Mikołaj zostanie uwięziony przez Królową Śniegu, ale razem z postaciami takimi jak Śnieżynka, Bałwanek i Pajacyk, oraz z pomocą Waszych maluchów, postaramy się go uwolnić!
Królowa Śniegu przygotowała dla nas trudne zadania – będzie trzeba wykazać się wiedzą, umiejętnościami muzycznymi i zdolnościami współpracy w grupie. Ale czy bohaterom uda się pokonać trudności i uratować Mikołaja?
Przygotujcie się na świetną zabawę i naukę! Nasz program mikołajkowy zawiera elementy dydaktyczne – dowiemy się więcej o Świętym Mikołaju, instrumentach muzycznych i orkiestrze. Wspólnie nauczymy się śpiewać piosenkę i tańczyć zimowe tańce!
Czekamy na wszystkie dzieci, które nie mogą doczekać się spotkania ze Świętym Mikołajem!
Uwaga! Specjalna wiadomość dla pomocników Mikołaja (Rodziców grzecznych dzieci)!Jeśli chcecie, żeby Wasi milusińscy otrzymali podarunek po spektaklu koniecznie dostarczcie opisane imieniem i nazwiskiem dziecka prezenty do Działu Imprez i Animacji (p. 104d, I piętro)  w dniu 5.12.2023 r. i 6.12.2023 r. do godz. 14:00.