Strona główna /
Wydarzenia / Eksplozja Kolorów Holi w Mysłowicach!
30.08.2022

Eksplozja Kolorów Holi w Mysłowicach!

Najbardziej kolorowa impreza zawita do Mysłowic! Już w najbliższą sobotę (03.09) w Parku Słupna eksplodują Kolory Holi. Będą atrakcje, konkursy z nagrodami i wiele innych.

Czym jest Eksplozja Kolorów?
To popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę! Całe wydarzenie wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! To idealne miejsce, aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia. „

„Jesteśmy pionierem kolorowych imprez w Polsce, zorganizowaliśmy kilkadziesiąt Festiwali Kolorów i kilkaset Eksplozji Kolorów na terenie całego kraju, uczestnicy co roku wracają, aby razem z nami się bawić i obsypywać Kolorami Holi” – piszą organizatorzy.

Dla kogo?
Na Eksplozjach spotykamy najwięcej uczniów i studentów, ale wśród uczestników nie brakuje przedstawicieli żadnej grupy wiekowej.
Prawda jest taka, że niezależnie od wieku wszyscy świetnie się bawią wyrzucając kolory.
Gdzie i kiedy?
3 września
START o godzinie 15:00
Park Słupna przy ul. Stadionowej 13
Bilety:
Wstęp wolny!
Zabierzcie swoich znajomych i bawcie się razem z nami!
Kolory Holi:
Na wydarzeniu organizatorzy zapewniają dostęp do 11 różnych Kolorów Holi.
Wśród kolorów:
– żółty
– pomarańczowy
– czerwony
– zielony
– niebieski
– fioletowy
i wiele innych!

Kolory Holi to barwny, sypki puder, który jest przyjazny środowisku i bezpieczny dla zdrowia. Nie powoduje on podrażnień ani uczuleń, posiada odpowiednie certyfikaty UE. Dlatego przypominamy, że ze względu bezpieczeństwa nie można przynosić własnych kolorów innych niż „Kolory Holi”.
Kolory łatwo zmywają się ze skóry i ubrań!


Kontakt:
W razie jakichkolwiek pytań dotyczących Eksplozji Kolorów prosimy o kontakt mailowy: eksplozja@festiwalkolorow.pl