Strona główna /
Wydarzenia / Bazarek Bajtla na żywo!
13.04.2021

Bazarek Bajtla na żywo!

"Fundacja Bajtel - Mysłowice pomagają" organizuje bazarek na żywo, który odbędzie się w piątek 16 kwietnia o godz. 17.00. Na bazarku będzie można nabyć zabawki, gry, puzzle, odzież, obrazy i wiele innych rzeczy.

Rzeczy są nowe i używane w bardzo dobrym stanie.
Cały dochód z bazarku zasili konto Fundacji, a zebrane środki finansowe pozwolą fundacji zorganizować wspaniały Dzień Dziecka podczas trwającej pandemii.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem bazarku Bajtla na żywo, udział w publicznej transmisji/bazarku jest równoznaczny z akceptacją warunków Fundacji.

REGULAMIN BAZARAKU BAJTLA NA ŻYWO:

  1. Pierwokup nabycia rzeczy ma osoba, która w komentarzu napisze najwyższa kwotę i będzie oba powtórzona trzy razy przez prowadzącego.
    Rozumiejąc opóźnienia w przekazie informacji, wynikające z faktu iż transmisja jest prowadzona na żywo, osoba, która nabyła dana rzecz zostanie poinformowana o tym fakcie przez prowadzącego.
  2. Po nabyciu rzeczy na transmisji każdy otrzymuje podsumowanie nabytych rzeczy wraz z kwita oraz danymi do przelewu.
  3. Po zaksięgowaniu  przelewu na konto Fundacji, nabyte rzeczy będzie można odebrać we wtorek od 15:00-17:00 w siedzibie Fundacji przy ul. Bytomskiej 18a w Mysłowicach. Na przelew czekamy 48godzin.
  4. Możliwa Wysyłka do 2 dni roboczych po zaksiegowaniu przelewu na konto Fundacji.
  5. Prosimy o przemyślane zakupy gdyż zwrotów nie przyjmujemy.
  6. Reklamacje dotyczące zakupionych produktów/sporów podejmuje Zarząd Fundacji Bajtel.
  7. Uczestnicy transmisji odnoszą się z szacunkiem do innych i zachowują się kulturalnie w przeciwnym razie będą blokowane.

Nie tolerujemy wulgaryzmów.

Źródło: BAZAREK BAJTLA