Sportowe podsumowanie tygodnia

W minionym tygodniu można było odnotować sukcesy Silesii Volley, Lechii Volleyball Mysłowice, Siły Mysłowice, UKS "Chromik" Mysłowice, Klubu Sportowego Move Senses oraz UKS JUDO Mysłowice.
Siatkówka:
Dziewczęta z Silesii Volley
zwyciężyły 3:0 z Klubem Sportowym Częstochowianka. Zawodniczki  Lechia Volleyball Mysłowice spisały się na medal i zdobyły 3 punkty, kończąc tym samym II etap rozgrywek.
Sobotnie mecze zakończyły wynikami:
Lechia Volleyball Mysłowice 0:2 MKS COPCO Imielin oraz
Lechia Volleyball Mysłowice 2:0 MKS Silesia Volley Mysłowice II.
Zapasy:
 Siła Mysłowice na Mistrzostwach Polski Młodzików! Zawodnicy zdobyli medale:
– srebrny Olaf Proksa i Oskar Piechota,
– brązowy Nikolas Wicher.
Kamil Kostorz zdobył piąte miejsce.
Taki sukces na krajowym poziomie to z pewnością efekt ciężkiej pracy, determinacji i zaangażowania.
Biegi przełajowe:
Dziewczyny z UKS „Chromik” Mysłowice wzięły udział w Mistrzostwach Śląska w Biegach Przełajowych!
Stella Budkowska zdobyła 3 miejsce na dystansie 1 kilometra, Julia Kubisz  5 miejsce na tym samym dystansie, a Julia Pacha zdobyła 5 miejsce na dystansie 600 metrów.
Cheerleading:
Klub Sportowy Move Senses zdobył Puchar Polski w Cheerleadingu Sportowym po raz drugi!
Judo:
UKS JUDO Mysłowice stratowało w Wojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodziczek w Rybniku. Szczególne brawa dla Liwii Biesiadeckiej za zdobycie srebrnego medalu.
Gratulacje dla wszystkich zawodników, trenerów oraz rodziców. Liczymy na kolejne sukcesy!