Strona główna /
Miasto na Luzie / „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”
04.08.2021

„Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”

Serdecznie zapraszamy na pokazy ratownictwa wodnego i udzielania pierwszej pomocy, które odbędą się 5 sierpnia od godziny 11.00 w Parku Słupna. Działania prowadzone będą w ramach ogólnopolskiej kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". Organizatorem wydarzenia jest Komenda Miejska Policji w Mysłowicach przy współudziale Komendy Miejskiej PSP w Mysłowicach, Straży Miejskiej w Mysłowicach, MOSiRu Mysłowice i Mysłowickiego Ośrodka Kultury.

!!!! UWAGA !!!

Z uwagi na dzisiejsze warunki pogodowe oraz planowane dalsze obfite opady pokazy ratownictwa wodnego zostały przeniesione na 12 sierpnia godzinę 11:00.

Pokazy odbędą się już jutro, 5 sierpnia, od godziny 11.00 w Parku Słupna przy ul. Stadionowej. Co będzie można zobaczyć?- pokazy ratownictwa wodnego oraz udzielania pierwszej pomocy.

Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie przedstawicieli mediów oraz wszystkich zainteresowanych. Oprócz pokazów i profilaktycznych pogadanek na temat bezpieczeństwa w okresie wakacyjnym, mundurowi przygotowali dla uczestników także konkursy z nagrodami.

Zródło: KMP Mysłowice