Strona główna /
Kultura i Edukacja / Teatralna Niedziela Mini // Dobry Las // Teatr Gry i Ludzie.
15.09.2021

Teatralna Niedziela Mini // Dobry Las // Teatr Gry i Ludzie.

To pierwszy, wrześniowy spektakl Teatralnej Niedzieli Mini to "Dobry Las" w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie, który miał odbyć się w marcu tego roku. Z wiadomych jednak przyczyn tak się nie stało. Mysłowicki Ośrodek Kultury powracamy z tą propozycją jesienią i jest przekonany, że będzie to doskonała propozycja na niedzielne, wrześniowe popołudnie.

Zapraszamy Państwa w niedzielę 19 września, o godzinie do MOK Brzezinka / Laryska 5. Bilety do nabycia w kasie MOK, ul. Laryska 5 i na portalu Kup Bilecik

Krótko o spektaklu:

Dobry las to miejsce magiczne, cudowne. Tutaj wszystkie zwierzęta żyją w zgodzie. Jednak decyzją pewnego Ministra, las ma zostać wycięty, a w jego miejscu ma zostać wybudowany… sklep!
Wszystkich mieszkańców Dobrego lasu czeka tułaczka. Łoś Grzegorz i jeż Michał także wyruszają na poszukiwanie nowego domu. Wpadają na pomysł by się przebrać za… tego wam już nie zdradzimy. Możemy tylko zapewnić, że wszystko dobrze się kończy, a łoś i jeżyk po licznych przygodach znów są u siebie. Może jeszcze tylko taka ciekawostka: jeż Michał nie jest zwyczajnym jeżem – to jest jeż różowy!

Wydarzenie zostanie przeprowadzone w reżimie sanitarnym – obowiązuje nakrycie nosa i ust, dezynfekcja dłoni oraz dystans społeczny. MOK zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia w razie zaostrzenia obostrzeń.

Mat. nadesłany!!!