Strona główna /
Kultura i Edukacja / Trwają zapisy na semestralne kursy Robomanii!
15.09.2021

Trwają zapisy na semestralne kursy Robomanii!

Trwają zapisy na semestralne kursy „Robomanii” na nowy rok szkolny 2021/2022. MOK informuje, że w nowym roku 2021/2022 zajęcia w Mysłowickim Ośrodku Kultury odbywać się będą w trybie stacjonarnym. Do wyboru trzy rodzaje warsztatów dostosowanych do wieku i poziomu zaawansowania dziecka.

– „Konstruktor programista” (8-12 lat)   – https://www.robomania.pl/?page_id=5532

– „Zawodowy programista” (10-15 lat)  – https://www.robomania.pl/?page_id=5545

– „Programista profesjonalista”(12-17 lat) – https://www.robomania.pl/?page_id=5558

„Drodzy Rodzice – już nie musicie obawiać się kolejnego lockdownu! Podczas pandemii nasi uczniowie stacjonarni płynnie przechodzą na pełnowartościowe zajęcia on-line, a po zniesieniu obostrzeń znów wracają do zajęć stacjonarnych! Mamy w tym doświadczenie i 100% zadowolenia naszych uczniów i ich rodziców! Posiadamy najnowsze symulatory urządzeń elektronicznych, korzystamy z nowoczesnej platformy komunikacyjnej zapewniającej bezpośredni kontakt trenera z uczniem; umożliwiającej poprawki pracy ucznia przez trenera na ekranie jego monitora, zapewniamy uczniom indywidualne wsparcie trenera przy samodzielnym tworzeniu programów itp. W praktyce stosujemy i rozwijamy Technologie Przyszłości!

Pełną ofertę naszych kursów znajdą Państwo na www.robomania.pl. Dodatkowe pytania prosimy kierować pod numer infolinii  730999823. Kursy „Robomanii” to gwarancja przyszłego sukcesu Waszego dziecka  w branży IT! Let’s go! Let’s code!”

Źródło: Mysłowicki Ośrodek Kultury