Interwencje
Nowości w dziale Interwencje
16.08.2022
Długi sierpniowy weekend na ulicach Mysłowic
09.08.2022Pijany rowerzysta oraz użytkownik hulajnogi ukarani mandatami
28.07.2022Podsumowanie akcji „Bezpieczny Pieszy”
28.07.2022Kwiaty z miejskich skwerów rozkradane przez złodziei
26.07.2022Pomoc osobom bezdomnym
18.07.2022Podsumowanie działań „Bezpieczny Cyklista”
06.05.2021
Katowiczanin zatrzymany z narkotykami!
W minioną sobotę (1 maja) policyjni wywiadowcy z Wydziału Prewencji, podczas patrolu dzielnicy Piasek, zauważyli mężczyznę, którego wygląd i zachowanie wskazywało, że może być pod wpływem środków odurzających.
Mężczyzną okazał się 28-letni mieszkaniec Katowic. W trakcie policyjnych czynności, w saszetce należącej do mężczyzny, stróże prawa znaleźli woreczek strunowy oraz dwa zawiniątka z zawartością białego proszku. W plecaku natomiast mężczyzna posiadał jeszcze jedno zawiniątko z suszem roślinnym. Katowiczanin został zatrzymany i przewieziony do komendy, gdzie przeprowadzono badanie zabezpieczonych substancji. Narkotester wykazał, że biały proszek to amfetamina, a zielony susz to marihuana.
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc. Następnego dnia usłyszał zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.
Źródło: KMP Mysłowice, pruszkow.pl
OSTATNIO DODANE WPISY
POLECANE WIDEO
POLECANE STRONY
Opieka zdrowotna
Szpital Miejski nr 2 w Mysłowicach
Mysłowickie Centrum Zdrowia
Ośrodek Rehabilitacyjno – Opiekuńczy w Mysłowicach
Edukacja
I Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. gen. Jerzego Ziętka w Mysłowicach
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3
Górnśląska WSP
Gimnazjum nr 4
Zespół Szkół Sportowych