24.04.2024

Sportowe podsumowanie tygodnia

W Mysłowicach nie ma weekendów bez sukcesów mysłowickich sportowców!

Judo:

Zawodnicy UKS JUDO MYSŁOWICE wzięli udział Mistrzostwach Małopolski w Judo U9, U11, U13, U15.

W zawodach wystartowało 614 zawodników z 41 klubów sportowych oraz 13 zawodników z UKS JUDO.
W eliminacjach odpadły Martyna Świtała i Kinga Kamińska
Z tym dorobkiem medalowym – 5 złotych, 1 srebrny, 4 brązowe – klub UKS JUDO Mysłowice uplasował się na 7 wysokim miejscu.

Kickboxing:

Przemysław Porąbka z Siły Mysłowice zwyciężył w K1 przez K.O. w drugiej rundzie na gali Next Level Fight!

Tenis stołowy:

W niedzielę w Jastrzębiu Zdroju rozegrane zostały Mistrzostwa Śląska juniorów w tenisie stołowym. Zawodnik z Klubu Sportowego Mysław – Wiktor Ptak uzyskał bardzo dobre wyniki.
W turnieju indywidualnym Wiktor zdobył 5 miejsce,
W turnieju gier podwójnych Wiktor i jego partner Karol Kufel zostali Mistrzami Śląska Juniorów,
W turnieju gier mieszanych Wiktor wraz z Julią Kaczmarczyk z Gliwic zdobyli 3 miejsce i medal brązowy.

Siatkówka:

Dziewczyny z zespołu Lechia Volleyball Mysłowice I awansowały do najlepszej szesnastki województwa Śląskiego spośród 120 zespołów, które startowały na początku rozgrywek.

Cheerleading:

Wspaniały duet high kick z Cheer Move Mysłowice – Zosia i Hania brały udział w POWER 2024 /Ogólnopolskim Festiwalu Tańca zajmując 4 miejsce.