Strona główna /
Sport / III MTB Mysłowice 2023 o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice
03.08.2023

III MTB Mysłowice 2023 o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice

Serdecznie zapraszamy na 3 edycję wyścigu rowerowego MTB Mysłowice 2023 o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice. Zapisy już wystartowały!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach wraz z Silesią Volley Mysłowice Mysłowice serdecznie zapraszają na 3 edycję wyścigu rowerowego MTB Mysłowice 2023 o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice.

Zawody odbędą się 26 sierpnia 2023 roku w Mysłowicach. Start (godz. 11:00), meta oraz biuro zawodów zlokalizowane zostaną w Parku Słupna.

Trasa zlokalizowana w pobliskim lesie liczyć będzie 33 kilometry (3 pętle), przyjemna z pazurem, zawierająca odcinki wymagające technicznie.

Każdy z uczestników który ukończy wyścig otrzyma piękny, pamiątkowy medal a dla najlepszych czekają metalowe statuetki oraz bony podarunkowe. W tegorocznej edycji ilość kategorii wiekowych uległa zwiększeniu. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma posiłek regeneracyjny oraz izotonik.

Koszt: 50,00 zł, ilość uczestników ograniczona do 200 osób.

Honorowym patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Mysłowice, Dariusz Wójtowicz.

Bez wsparcia partnerów, organizacja naszego sportowego eventu nie byłaby możliwa. Dziękujemy za zaufanie którym nas darzycie i za to, że jesteście z nami.

Szczególne słowa uznania kierujemy do:

Partnerów:

  • Sieć sklepów MK Bike,
  • MPWiK Mysłowice,
  • Grupa Nova Trading Zakręceni na stale

Regulamin oraz panel zgłoszeniowy dostępne są tutaj TUTAJ.

Serdecznie zachęcamy do zapisów, które potrwają do 20 sierpnia br.