Strona główna /
Sport / 31 Memoriał Jerzego Chromika w ramach Triady Trójkąta Trzech Cesarzy
19.07.2023

31 Memoriał Jerzego Chromika w ramach Triady Trójkąta Trzech Cesarzy

Już za kilka miesięcy startuje największa impreza biegowa w Mysłowicach. Tym razem ponownie łączymy siły z naszymi sąsiadami – Jaworznem i Sosnowcem, by zorganizować niezapomniane wydarzenie sportowe. 31 Memoriał Jerzego Chromika, już po raz trzeci, wejdzie w skład Triady Trójkąta Trzech Cesarzy.

Trofeum Triady Trójkąta Trzech Cesarzy

Kolejna edycja naszej imprezy biegowej to niebywała okazja do skompletowania unikatowego trofeum. Każdy uczestnik, który ukończy Memoriał Chromika otrzyma na mecie odlewany medal.

Natomiast uczestnicząc w 3 biegach Triady Trójkąta Trzech Cesarzy, będzie okazja skompletować wspaniałe trofeum. Kształt trofeum po złożeniu trzech medali (za uczestnictwo w 3 biegach) przypomina symboliczny trójkąt.

Medale można skompletować podczas poniższych biegów:

  • 27 Międzynarodowy Bieg Uliczny w Jaworznie, 23 września 2023, dystans 10 km lub 15 km,
  • 6 Memoriał Janusza Nabrdalika w Sosnowcu, 7 października 2023, dystans 10 km lub 21 km,
  • 31 Memoriał Jerzego Chromika w Mysłowicach, 22 października 2023, dystans 5 km lub 15 km.

Na każdym z medali znajdować się będzie inna wizualizacja, przedstawiająca zbieg rzek Biała i Czarna Przemsza, to właśnie historyczny trójstyk trzech zaborów. Obecnie są to granice administracyjne miast: Mysłowice, Sosnowiec i Jaworzno.

Krążek będzie zawierał elementy 3D, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić i wyróżnić poszczególne cząstki trofeum, dodaliśmy po dwa kolory specjalnej warstwy, całość dopełnia dedykowana szarfa.

Bezpłatny ekspozytor do zamontowania kompletu trzech medali będzie do odbioru po ostatnim biegu dla uczestników, którzy wezmą udział w trzech biegach Triady.
Oprócz wspomnianych medali przewidzieliśmy szereg nagród dla najlepszych biegaczy.

Zgłoszenia do biegu

Zgłosić się do biegu będzie można za pomocą serwisu DATASPORT. Wszyscy, którzy dokonają zgłoszenia i uiszczą wpisowe do 8.10.2023, mogą liczyć na opłatę startową w wysokości 60 zł (bieg główny oraz rekreacyjny) i 20 zł (biegi młodzieżowe).

Limit opłaconych zgłoszeń wynosi 500 uczestników. Warto więc nie czekać do ostatniej chwili.

Pakiet startowy

W skład pakietu wchodzi: dedykowany numer startowy wraz z chipem, posiłek regeneracyjny oraz koszulka upamiętniająca Memoriał.

Bieg pełen atrakcji…

Z okazji 31 Memoriału, dla uczestników zostanie przygotowanych wiele atrakcji towarzyszących od partnerów i sponsorów. Więcej informacji ujawnimy wkrótce, jednak już teraz możecie być pewni, że warto wziąć udział w imprezie i poczuć prawdziwą sportową atmosferę w gronie biegowych zapaleńców.