Strona główna /
Miasto na Luzie / Warsztaty z tworzenia naturalnych świec
15.02.2023

Warsztaty z tworzenia naturalnych świec

Jeśli chcesz aby powietrze w Twoim domu było czyste i wolne od szkodliwych substancji, a jednocześnie nasycone obłędnym zapachem naturalnych wosków to rozkoszna.mokosz zaprasza Cię serdecznie na bardzo ciekawe warsztaty, podczas których pokażą Ci jak samodzielnie wykonać naturalną sojową świecę, pachnąca ziołami, nawilżającą świecę do masażu oraz oczyszczającą i jonizującą powietrze świecę z węzy pszczelej.
Warsztaty poprowadzą dwie fitoterapeutki, pasjonatki ziołolecznictwa, zdrowego stylu życia i medycyny naturalnej, a także wszystkiego co można zrobić własnoręcznie, ze sprawdzonych składników.
Ważne informacje: 
18 lutego 2023 r.
10:00 – 13:00
Rozkoszna Zielarnia
165 zł
Każdy uczestnik otrzyma wykonane przez siebie świece (sojowa, do masażu i z węzy). Cena obejmuje również kawę, herbatę i drobne przekąski.
Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy:
rozkoszna.mokosz@gmail.com
lub za pośrednictwem Messengera.
Gwarancją uczestnictwa jest wpłata zadatku w wysokości 40 zł.
Warunkiem odbycia się warsztatów jest uzbieranie grupy minimum 5 osobowej. W przypadku nie zebrania takiej grupy organizator zastrzega sobie możliwość odwołania warsztatów oraz zwrócenia wpłaconego zadatku w pełnej wysokości. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa, zadatek nie ulega zwrotowi.