Strona główna /
Miasto na Luzie / VII kadencja Młodzieżowej Rady Miasta dobiegła końca!
03.03.2023

VII kadencja Młodzieżowej Rady Miasta dobiegła końca!

Wczoraj (02.03.2023 r.) w sali sesyjnej Urzędu Miasta Mysłowice odbyło się spotkanie podsumowujące działalność Młodzieżowej Rady Miasta Mysłowice VII kadencji.

„Jesteśmy szczęśliwi, że udało się podjąć w jej czasie wiele działań, zrealizować wiele projektów i zaangażować do współpracy różne środowiska” – piszą radni MRMM na swoim fanpage.

W ciągu tych dwóch lat radni  Młodzieżowej Rady Miasta Mysłowice reprezentowali młodzież, dbając o jej interesy, nie tylko na arenie miejskiej czy ogólnopolskiej, ale tez międzynarodowej, dbali o podnoszenie świadomości ekologicznej i angażowali się we wszystkie przedsięwzięcia organizowane na terenie Mysłowic, a nawet poza nimi.

Na spotkaniu pojawili się Prezydent Dariusz Wójtowicz, jego Zastępca Mateusz Targoś, radni miejscy, dyrektor Mysłowickiego Ośrodka Kultury z pracownikami, prezes Zakładu Oczyszczania Miasta Mysłowice oraz mysłowicka telewizja.

Cieszymy się, że mysłowicka młodzież angażuje się i chce mieć wpływ na to, co dzieje się w mieście i nie możemy doczekać się kolejnej kadencji.