Strona główna /
Miasto na Luzie / Kino letnie – I tak cię kocham
18.08.2022

Kino letnie – I tak cię kocham

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach zaprasza na bezpłatny seans filmowy w ramach naszego cyklu filmowego leżakowania.
W ostatni piątek sierpnia MOSiR wyświetli film „I tak cię kocham”. Mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie (Kumail Nanjiani) spotkał przypadkiem nowoczesną dziewczynę, która miała dosyć związków (Zoe Kazan). Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak na drodze do szczęścia stanie szereg przeszkód i wyzwań, którym zakochani będą musieli stawić czoła. Gdy wydaje się, że cały świat – na czele z rodziną – sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia, życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze.
„I tak cię kocham”, uznane za jedną z najzabawniejszych komedii romantycznych dekady (Variety), było odkryciem festiwalu Sundance, zdobyło nagrodę publiczności na MFF w Locarno i stało się wielkim przebojem amerykańskim kin, obecnie zaś bije rekordy popularności na świecie. W wielu rankingach wspomina się, że ta porywająca love story, którą zainspirowało samo życie, ma duże szanse na oscarowe nominacje.
Film podbił serca widzów świeżością, humorem oraz uniwersalnym przesłaniem: nigdy nie należy tracić nadziei.
Idealna recepta na piątkowy wieczór to świetny film, zimne napoje, smaczne jedzonko, kameralna sceneria. Zainteresowani?
Zgarniaj rodzinę, przyjaciół i ekipę.
26.08.2022 r.
godz. 21:00!
Wstęp bezpłatny