Strona główna /
Miasto na Luzie / Festiwal Exotica Trade Show!
21.09.2021

Festiwal Exotica Trade Show!

Exotica Trade Show – Festiwal Egzotyki, to wydarzenie dla fanów natury i wszystkiego co egzotyczne, kolorowe i wyjątkowe! Exotica Trade Show to wielobarwny świat egzotycznych roślin i zwierząt, połączony z przenikającym się światem rzeczy użytkowych inspirowanych naturą orientu.

Już 25-26 września 2021 zapraszamy Was do udziału w tym niezwykłym przedsięwzięciu. Spotykamy się w Galerii Szyb Wilson w Katowicach.

Podczas eventu będziecie mogli kupić oryginalne rośliny, które nadadzą wyjątkowego charakteru Waszemu wnętrzu. Znajdziecie wiele perełek florystycznych.

Fanów zwierząt egzotycznych i terrarystyki zapraszamy do odwiedzenia hali na której przygotujemy wystawę jaszczurek, węży, pająków, skorupiaków, mrówek oraz innych płazów i gadów. To doskonała okazja do powiększenia swojej kolekcji!

Nie zabraknie wszystkiego co egzotyczne – akcesoriów, odzieży tematycznej (w wersji eko), ofert wycieczek, wszelkich gadżetów i oczywiście egzotycznych potraw, które rozbudzą Wasze kubki smakowe. Zgodnie z tradycją – każde nasze wydarzenie, to także bogaty program dla dzieci i dorosłych.

Zapraszamy do udziału w wykładach, pokazach, spotkaniach z gośćmi specjalnymi, konkursach z nagrodami i zajęciach dla dzieci. Kontynuuj egzotyczny czas wakacji na Exotica Trade Show!

Wejście dla dzieci do lat 12 bezpłatne!

Bilety do nabycia TUTAJ

Szczegółowy program na plakacie oraz TU

Środki ostrożności:

Obowiązują środki ostrożności dla targowisk, bazarów i sklepów zgodne z wytycznymi rządowymi, czyli na chwilę obecną:
– dezynfekcja rąk na wejściu,
– obowiązkowy dystans,
– limit klientów na powierzchni marketu,
– obowiązek zakrywania ust i nosa.

Serdecznie zapraszamy!