Strona główna /
Kultura i Edukacja / Teatralna Niedziela || „Prywatna klinika”
26.10.2022

Teatralna Niedziela || „Prywatna klinika”

30 października Mysłowicki Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl „𝐏𝐫𝐲𝐰𝐚𝐭𝐧𝐚 𝐤𝐥𝐢𝐧𝐢𝐤𝐚” również w wykonaniu Teatru Plejada. Spektakl „Mayday 2” jeszcze do nas zawita, ale w późniejszym terminie.
30/10/2022
MOK Brzezinka / Laryska 5
g. 19:00
bilety: 60 zł
dostępne w kasach MOK i na portalu Kup Bilecik od 27.09.2022r.
Z powodu choroby jednej z głównych aktorek spektaklu „Mayday 2” 𝐧𝐚𝐬𝐭𝐚̨𝐩𝐢ł𝐚 𝐳𝐦𝐢𝐚𝐧𝐚 𝐰 𝐫𝐞𝐩𝐞𝐫𝐭𝐮𝐚𝐫𝐳𝐞 𝐓𝐞𝐚𝐭𝐫𝐚𝐥𝐧𝐞𝐣 𝐧𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐞𝐥𝐢.
30 października MOK zaprasza na spektakl „𝐏𝐫𝐲𝐰𝐚𝐭𝐧𝐚 𝐤𝐥𝐢𝐧𝐢𝐤𝐚” również w wykonaniu Teatru Plejada. Spektakl „Mayday 2” jeszcze do nas zawita, ale w późniejszym terminie.
Bilety zakupione na „Mayday 2” obowiązują na spektaklu „Prywatna klinika”. Osoby, które chcą zwrócić bilet mogą to zrobić wyłącznie w kasie MOKu (potrzebny będzie bilet i paragon) przy ulicy Grunwaldzkiej 7. Zwroty będą przyjmowane do końca bieżącego roku.
𝐎𝐩𝐢𝐬 𝐬𝐩𝐞𝐤𝐭𝐚𝐤𝐥𝐮:
Prywatna Klinika to inteligentna i bardzo śmieszna farsa. Historia rozwódki mieszkającej w eleganckim mieszkaniu, która rozwiązuje problemy finansowe dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza. Jeden z nich zostaje unieruchomiony w łóżku przez złamaną nogę, a w mieszkaniu Harriet pojawia się dawno niewidziana przyjaciółka wraz z niestroniącym od alkoholu mężem oraz niczego nieświadome zdradzane małżonki. Świetna obsada, śmieszne dialogi zawrotne tempo, zaskakujące zwroty akcji zapewniają rozrywkę na wysokim poziomie.