Strona główna /
Kultura i Edukacja / Święto Teatru!
22.03.2022

Święto Teatru!

Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Dzień Teatru, który obchodzony jest 27 marca. Mysłowicki Ośrodek Kultury postanowił jednak przedłużyć świętowanie i zaprosić Was na teatralny weekend w MOK-u Brzezince, gdzie zobaczycie różne formy tej sztuki – od improwizacji, po pantomimę i komedię.

Święto Teatru
26/03/2022r. (sobota),
MOK Brzezinka / Laryska 5
g. 19:00

wstęp wolny
Bez Puenty Impro, Epidemia – premiera spektaklu

26 marca, w sobotę MOK zaprasza zatem na spektakle w wykonaniu grup teatralnych, dla których MOK jest niemalże drugim domem – to tutaj odbywają się ich próby, tutaj powstają ich spektakle, tutaj prezentują się także Państwu – na deskach Kultowego Kinoteatru Znicz.

O godzinie 19:00 zapraszamy na spektakl improwizowany – krótkie formy komediowe w wykonaniu Bez Puenty Impro. To niezwykle humorystyczna, nieprzewidywalna dawka świeżej energii! Spektakl nie posiada scenariusza i czynnie uczestniczy w nim także publiczność. Jesteście fanami telewizyjnych „Spadkobierców”? Nasze Impro to coś dla Was!

Tuż po scenicznych improwizacjach pora na wielką premierę! Będziemy bowiem mieli okazję po raz pierwszy obejrzeć najnowszy spektakl Teatru Epidemia.


27/03/2022
MOK Brzezinka / Laryska 5
g. 19:00
wstęp: 60 zł

Bilety do nabycia w kasach MOK i na portalu Kup Bilecik.

// Kobieta na zamówienie //
// AVE TEATR //

Bill (Jacek Kawalec), nudnawy statystyk w stosownym wieku, dostaje na urodziny od swojego najlepszego przyjaciela Leona (Dariusz Niebudek) – niecodzienny prezent.
Tym prezentem okazuje się być ankieta matrymonialna. Dziesięć cech idealnej kobiety, o której marzy każdy facet.
Hmm.. no może nie każdy, ale z pewnością większość.
Bill początkowo niechętnie przyjmuje zadanie wypełnienia ankiety, jednak z czasem idea stworzenia kobiety idealnej wciąga go bez reszty.
Chwilę później niewinny prezent (Beata Zarembianka) puka do drzwi i …

MOK zaprasza Państwa na przezabawną komedię, w której – jak to i w życiu bywa, nawet najpiękniejsze marzenia gdy tylko zaczną się spełniać, wywracają nasze poukładane życie do góry nogami!

Marcowa Teatralna Niedziela to spotkanie z rzeszowskim Ave Teatrem. Na scenie zobaczymy: Beatę Zarembiankę, Jacka Kawalca oraz Dariusza Niebudka.

Źródło: MOK