Strona główna /
Kultura i Edukacja / Mała Filharmonia w Podróży//Cinema Baby
22.03.2024

Mała Filharmonia w Podróży//Cinema Baby

Mała Filharmonia w Podróży powraca i tym sezonie artystycznym zaprasza bobasy, średniaki i starszaki z mamą, tatą, babcią i dziadkiem na niezwykłą podróż w krainę muzyki filmowej.
Będzie można usłyszeć nie tylko fragmenty ilustracji muzycznych takich kompozytorów jak Ennio Morricone, czy John Williams, ale też poszukać dzieł klasycznych w słynnych animacjach dla dzieci. Nawet dorośli będą zaskoczeni, jak przez dekady muzyka poważna przeplatała się z filmową popkulturą. Różowa pantera, Gliniarz  z Beverly Hills, a obok Reksio i Smerfy pokażą swoje muzyczne oblicze.
Zaproszeni muzycy, pod pilnym okiem Doroty Banaś oczywiście, wykonają również autorskie piosenki i zabawy, przy których jak zwykle będzie się dobrze bawić mała i duża publiczność.
Mała Filharmonia w Podróży to projekt, który nie tylko bawi, ale i uczy od pierwszych chwil życia miłości do sztuki, którą jest muzyka. Zespół doświadczonych instrumentalistów i pedagogów przygotowując muzyczne spotkanie posiłkuje się myślą edukacyjną min. prof. E.E Gordona, C.Orffa, R.Labana.
24.03.2024 r.
godz: 11:00
MOK ul. Grunwaldzka 7
Bilety (kasa MOK lub kupbilecik.pl):
> 20 zł/dziecko (dzieci do lat 3 mają wstęp wolny),
> 25 zł/osoba dorosła
Przyjaciel projektu – instytucja kultury Filharmonia Zabrzańska