Strona główna /
Kultura i Edukacja / Kino jak dawniej
25.03.2024

Kino jak dawniej

Współczesne kino to głównie filmy akcji, przepełnione nierzadko brutalnością, czy przemocą... Tymczasem w cyklu Kino jak dawniej Mysłowicki Ośrodek Kultury wyświetla filmy z głęboką treścią, nierzadko poruszające i wzruszające. Cykl skierowany jest do seniorów i osób ze szczególnymi potrzebami, odbywa się w każdy ostatni czwartek miesiąca.
28 marca /czwartek/ godzina 10:00
Mysłowicki Ośrodek Kultury Brzezinka, Kinoteatr Znicz, ul. Laryska 5
Wydarzenie bezpłatne
Seanse odbywają się z odpowiednim natężeniem dźwięku, a zamiast małych nieczytelnych napisów widownia słyszy głos lektora.
USA / 2016
Czas trwania: 1 g. 50 min.
𝗢𝗽𝗶𝘀: Louisa „Lou” Clark (Emilia Clarke) mieszka w niewielkim angielskim miasteczku i nie wie jeszcze, co zrobić ze swoim życiem. Ekscentryczna 26-latka próbuje sił w wielu dziedzinach, by pomóc swej rodzinie związać koniec z końcem. Zostaje opiekunką Willa Traynora (Sam Claflin), młodego, bogatego bankiera, którego losy całkowicie zmieniły się na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat. Niegdyś pełen energii, dziś cyniczny do szpiku kości Will wyzbył się już wszelkiej nadziei na szczęście. Dziewczyna postanawia pokazać mu, że jest jeszcze inna droga…