Strona główna /
Kultura i Edukacja / ODWOŁANE Drugie „Wytrawne malowanie”
11.06.2024

ODWOŁANE Drugie „Wytrawne malowanie”

14 czerwca w Parku Zamkowym o godz. 17:00 odbędzie się kolejne Wytrawne malowanie, czyli malowanie przy bezalkoholowym winie w okolicznościach natury.
Wytrawne malowanie będzie organizowane w urokliwych, zielonych okolicznościach Parku Zamkowego i jest skierowane zarówno do osób wprawionych w sztuce malarskiej, jak i początkujących, ale gotowych na przygodę z płótnem i pędzlem. Każdy z uczestników będzie miał do dyspozycji swoje stanowisko wyposażone w materiały malarskie, a grupie towarzyszyć będzie osoba prowadząca w charakterze instruktora. Nie spodziewajcie się jednak wykładu o sztuce, czy też nudnego instruktażu. Wszystko odbędzie się w luźnej, przyjemnej, twórczej atmosferze, pod letnim namiotem, na leżakach i przy sztalugach. Tematem drugiego spotkania będzie MARTWA NATURA.
Zapraszamy panie i panów na plenerową ucztę malarską współtworzoną wraz z Cherry GRILL&BAR, którego szefowa zadba o Wasze wytrawne podniebienia.
W rolę instruktora/konsultanta wcieli się Monika Kieromin-Zając.
Cena – 60 zł/osoba. Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy w Dziale Imprez i Animacji Kultury Mysłowickiego Ośrodka Kultury pod tel. 500 186 320. Cena obejmuje: materiały malarskie, konsultacje z instruktorką, lampkę bezalkoholowego wina. Ponadto uczestnicy otrzymają rabat na zakup napojów i przekąsek w Cherry GRILL&BAR.