Strona główna /
Komunikaty / Winda dla Hospicjum Cordis
31.10.2023

Winda dla Hospicjum Cordis

Grupa przedsiębiorców postanowiła połączyć siły i zebrać w sumie 270 000 złotych brutto na zakup windy wraz z jej montażem do nowo remontowanego budynku na potrzeby rozbudowy Centrum Opieki Wytchnieniowej pn. "Konsek Cordis na Brzezince".
To nie pierwszy raz kiedy mysłowiccy przedsiębiorcy angażują się w finansową pomoc dla hospicjum, jednak tym razem chodzi o konkretny cel – zbiórkę pieniędzy na windę, która jest niezbędna do poprawy jakości życia podopiecznych placówki.
Nowo zaadaptowany budynek Centrum Opieki Wytchnieniowej Hospicjum Cordis to kolejne, profesjonalne miejsce, które zapewni potrzebującym nie tylko opiekę medyczną, ale także troskę oraz wsparcie w trudnych chwilach.
Dostępność windy w budynku to ogromne ułatwienie logistyczne, a także wyraz szacunku i zrozumienia dla potrzeb każdego pacjenta hospicjum.
Mysłowicka Rada Biznesu chce wszystkich zaangażować w tę szlachetną sprawę, dlatego niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, pracownikiem, czy po prostu osobą, która chce pomóc, zachęcają do włączenia się w tą cenną inicjatywę i do dokonywania wpłat na podany niżej nr konta z dopiskiem „Zbiórka na budowę windy”.
91 1050 1214 1000 0090 8291 7353
„Niech dobre uczynki staną się inspiracją dla innych.”