Strona główna /
Komunikaty / „Uśmiechnięta paczka”
31.10.2023

„Uśmiechnięta paczka”

Mysłowicka Fundacja 2xkochaj zachęca do włączenia się w akcję prezentową dla swoich podopiecznych. Wszyscy chętni mogą dołączyć do tegorocznej, świątecznej edycji akcji „Uśmiechnięta paczka” i przygotować spersonalizowany prezent dla konkretnego dziecka.

Fundacja 2xkochaj w nadchodzące święta po raz kolejny chce wywołać uśmiech na twarzach 70 swoich podopiecznych. Są to dzieciaki z najbiedniejszych dzielnic naszego miasta.Aby wziąć udział w tegorocznej edycji „Uśmiechniętej paczki”, wyślij fundacji SMS-a pod numer 508 082 780 lub skontaktuj się za pośrednictwem facebookowego fanpage’a. W odpowiedzi otrzymasz imię, wiek oraz informacje o potrzebach i marzeniach wybranego dziecka, dla którego przygotujesz podarek o wartości ok. 100 zł. Gotową paczkę należy dostarczyć do siedziby fundacji przy ul. Stadionowej 9 do wtorku 5 grudnia.

Jeśli nie masz możliwości przygotowania paczki, nadal możesz pomóc. Może znasz osoby lub firmy, które chciałyby włączyć się w tę niesamowitą akcję i wesprzeć Fundację w przygotowaniu tegorocznych upominków. Wszelkie wsparcie jest niezwykle cenne!

 

Źródło: itvm.pl
Fot: www.wyjatkowyprezent.pl