Strona główna /
Komunikaty / Prezydent Mysłowic w piątce najbardziej wpływowych samorządowców w kraju!
17.02.2023

Prezydent Mysłowic w piątce najbardziej wpływowych samorządowców w kraju!

Zdaniem Instytutu Badań Internetu i Mediów Społecznościowych Prezydent naszego miasta Dariusz Wójtowicz należy do piątki najbardziej wpływowych samorządowców w kraju.

Jak wszyscy wiemy, komunikacja międzyludzka przeniosła się do internetu. To właśnie serwisy społecznościowe, często ze zdjęciami stały się miejscem ludzkich spotkań.

„Wy pytacie, ja odpowiadam. Niemal każdego dnia relacjonuję dla Was najważniejsze wydarzenia z Grodu Mysława” – pisze Prezydent Dariusz Wójtowicz na swoim fanpage’u.

Postanowiono zmierzyć komunikację polityków z mieszkańcami w mediach społecznościowych. Zdaniem Instytutu Badań Internetu i Mediów Społecznościowych właśnie Prezydent Mysłowic Dariusz Wójtowicz należy do piątki najbardziej wpływowych samorządowców w kraju.

„Ten tytuł należy się w głównej mierze Wam. To dla mnie ogromna radość, że tu nad Przemszą tworzymy tak zgraną społeczność. Dziękuję za każdy miły komentarz i konstruktywną krytykę. To wyróżnienie mobilizuje mnie do jeszcze cięższej pracy.” – kontynuuje Prezydent Wójtowicz.