Strona główna /
Komunikaty / Pomieszczenia w obiekcie KS Górnik 09 Mysłowice odremontowane!
11.05.2023

Pomieszczenia w obiekcie KS Górnik 09 Mysłowice odremontowane!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji podpisał umowę o współpracy z siecią sklepów oraz Fundacją Leroy Merlin Polska. To kolejny, duży sukces miasta.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji podpisał umowę o współpracy z siecią sklepów oraz Fundacją Leroy Merlin Polska. Po wielu miesiącach ciężkiej pracy pomieszczenia w obiekcie KS Górnik 09 Mysłowice przy ulicy Gwarków zostały odremontowane.
Darowizna pozwoliła zmodernizować kilkanaście pomieszczeń, przebudować nieczynne sanitariaty oraz kompleksowo wyposażyć pomieszczenia kuchenne. Ogólna powierzchnia oddanych do użytkowania pomieszczeń to około 200 m².
Obecnie w obiekcie przebywać będą tymczasowo matki z dziećmi ze zbombardowanych miast wschodniej Ukrainy. W niedalekiej przyszłości, tuż po zakończeniu działań wojennych  w Ukrainie, lokale będą służyć naszym mysłowickim sportowcom z Kociny oraz Szkoły Sportowej na Piasku.
Wartość darowizny na przeprowadzenie kompleksowej modernizacji opisanych wyżej pomieszczeń i ich doposażenie to ponad 500 tysięcy złotych.
Relacja (zdjęcia) znajduje się na fanpage Prezydenta Mysłowic Dariusza Wójtowicza TUTAJ.