Strona główna /
Komunikaty / Nagroda trafia do ZOMM’u!
24.11.2021

Nagroda trafia do ZOMM’u!

Wczoraj w Katowicach odbyła się gala „EKOLAURY” organizowana przez Polską Izbę Ekologii. To fantastycznie, że Prezes Marcin Podsiadło z Mysłowic odebrał nagrodę w kategorii „Edukacja Ekologiczna”. Kapituła, w której skład wchodzą eksperci z całego kraju, profesorowie uczelni oraz osoby od lat związane z ekologią postanowiły uhonorować Marcina Podsiadło za jego autorski projekt Mysłowice - Czyste Miasto!

To niewątpliwie ogromne wyróżnienie. Wśród nagrodzonych znalazły się takie instytucje jak Urząd Miasta w Krakowie czy Zabrzu oraz uznane firmy jak np. MPO Kraków. Zakład Oczyszczania Miasta Mysłowice cieszy się, że miasto Mysłowice może pochwalić się swoim reprezentantem, którego praca i wkład w rozwój Mysłowic zostały docenione.

Marcin Podsiadło od początku swojej pracy na stanowisku Prezesa Zakładu Oczyszczania Miasta w Mysłowicach kładzie duży nacisk na edukację najmłodszych. Warsztaty w przedszkolach i szkołach, ekologiczne konkursy dla młodzieży, czy innowacyjne akcje związane z środowiskiem to bez dwóch zdań praca, która w przyszłości zaprocentuje.

My również, podobnie jak ZOMM jesteśmy dumni, że właściwy człowiek jest na właściwym miejscu. Dziękujemy!

Źródło: ZOMM