Strona główna /
Komunikaty / Mysłowice 2030+
19.05.2022

Mysłowice 2030+

Mysłowice rozpoczynają prace nad nową strategią rozwoju Mysłowice 2030+. Niebawem w naszym mieście pojawią się ankieterzy, którzy rozmawiać będą z mieszkańcami. W tym samym czasie UM pozna opinie różnych grup społecznych: m. in. seniorów, młodzieży, przedsiębiorców, przedstawicieli związków zawodowych.
Tworzenie strategii rozwoju, czyli długoterminowego planu działania to ważny moment w życiu miasta. W ciągu kilku miesięcy prac diagnostycznych, analitycznych, warsztatowych i konsultacji społecznych miasto chce wypracować optymalną dla naszego miasta ścieżkę rozwoju. Urząd Miasta Mysłowice pragnie zaprosić mieszkańców i wszystkich zainteresowanych do udziału w pracach nad Strategią Rozwoju Mysłowic 2030+.
Już od maja 2022 roku UM zaczyna pracę nad diagnozą. Niebawem w naszym mieście pojawią się ankieterzy, którzy rozmawiać będą z mieszkańcami. W tym samym czasie UM pozna opinie różnych grup społecznych: m. in. seniorów, młodzieży, przedsiębiorców, przedstawicieli związków zawodowych.
A już dziś zaprasza do udziału w ankiecie, której celem jest poznanie opinii mieszkańców Mysłowic na temat miasta oraz rozpoznanie potrzeb i oczekiwań wobec dalszego jego rozwoju.