Strona główna /
Komunikaty / Konkurs dla mysłowickich zespołów muzycznych
16.10.2023

Konkurs dla mysłowickich zespołów muzycznych

Za nami letnie plenerowe wydarzenia muzyczne, ale my nie zwalniamy, bo jak wiadomo w Mysłowicach Wszystko Gra! Urząd Miasta Mysłowice chce Was porwać do kolejnego projektu muzycznego i nagrać Wasz teledysk, a przy okazji rozpalić muzyczne pasje. Ogłoszono konkurs dla mysłowickich zespołów muzycznych, które w swoim repertuarze posiadają autorską piosenkę.
Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać materiał muzyczny – Piosenkę Konkursową, w formie krótkiego filmu video prezentującego autorską piosenkę zespołu np. z próby zespołu, do Wydziału Komunikacji Społecznej pod adresem mailowym komunikacjaspoleczna@myslowice.pl lub na nośniku pamięci do Wydziału Komunikacji Społecznej, Urzędu Miasta Mysłowice pokój 218 w godzinach pracy Urzędu, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24 listopada br. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej oraz na fanpage Facebook Urzędu Miasta do 6 grudnia br.
Celem konkursu jest wspieranie najzdolniejszych mysłowickich zespołów muzycznych i umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych oraz dorobku artystycznego, wyłonienie utalentowanych mysłowiczan oraz zachęcenie ich do pracy twórczej w zakresie muzyki, kształtowanie umiejętności współzawodnictwa.
Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.