Strona główna /
Komunikaty / Dzień Kobiet z mysłowicka drogówką!
09.03.2021

Dzień Kobiet z mysłowicka drogówką!

Tradycyjnie już, 8 marca, policjanci ruchu drogowego przygotowali miły prezent dla wszystkich kontrolowanych w tym dniu Pań. Oprócz większej wyrozumiałości za popełnione wykroczenia mundurowi wręczali tulipany. Stróże prawa składali też wszystkim kobietom serdeczne życzenia.

Mysłowicka drogówka z okazji Dnia Kobiet przygotowała dla kontrolowanych w tym dniu Pań miły upominek. Policjanci nie tylko okazywali większą wyrozumiałość za popełnione drobne wykroczenia, ale wręczali też tulipany i składali serdeczne życzenia. Ten miły gest sprawiał, że na twarzach kobiet pojawiał się szczery uśmiech.

Dla większości kobiet szczęście ma związek z dobrem rodziny i bliskich osób, dlatego policjanci przypominali o bezpieczeństwie na drogach. Nieprzestrzeganie przepisów, nadmierna prędkość, alkohol, nieostrożne wejście na jezdnię przed jadący pojazd, zza pojazdu lub przeszkody, przekraczanie jezdni w miejscu niedozwolonym, pośpiech, przemęczenie, roztargnienie, to główne przyczyny mające wpływ na liczbę wypadków oraz ich skutki.

Pamiętajmy o stosowaniu się do przepisów i zasad obowiązujących w ruchu drogowym każdego dnia.

Źródło: KMP Mysłowice