Strona główna /
Inne / Mysłowiccy policjanci podsumowali 2023 rok
01.02.2024

Mysłowiccy policjanci podsumowali 2023 rok

Dzisiaj w sali odpraw Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach odbyła się narada podsumowująca wyniki pracy mundurowych w 2023 roku. W obecności władz miasta, przedstawicieli prokuratury oraz służb mundurowych, stróże prawa podsumowali efekty pracy w minionym roku oraz nakreślili priorytety na nowy rok. Po zakończonej odprawie nastąpiło uroczyste przekazanie dwóch nowych radiowozów.

W naradzie podsumowującej wyniki uzyskane przez mysłowicką jednostkę uczestniczyli: Prezydent Miasta Mysłowice Dariusz Wójtowicz, II Zastępca Prezydenta Miasta Mysłowice Mateusz Targoś, w imieniu Prokuratora Rejonowego w Mysłowicach Prokurator Piotr Kądziela, Przewodniczący Rady Miasta Mysłowice Antoni Zazakowny, Przewodniczący Komisji Samorządności i Przestrzegania Prawa w Mysłowicach Artur Bula, Naczelnik Wydziału Bezpieczeństwa Publicznego i Reagowania Kryzysowego Sandra Jędrzejas, Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Mysłowicach st. bryg. Olgierd Koźmiński, Komendant Straży Miejskiej w Mysłowicach Dawid Skutela oraz kadra kierownicza, policjanci i pracownicy mysłowickiej komendy.

Po zakończonej odprawie nastąpiło uroczyste przekazanie Komendzie Miejskiej Policji w Mysłowicach dwóch nowych radiowozów marki Kia, z których połowę kosztów sfinansowało Miasto Mysłowice. Oznakowany radiowóz trafi do Wydziału Ruchu Drogowego i będzie pełnił codzienną służbę na ulicach Mysłowic. Drugi, nieoznakowany samochód trafi do Wydziału Kryminalnego.

Źródło: KMP Mysłowice