Spotkanie w sprawie monitoringu

07 października 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Dzisiaj w budynku Urzędu Miasta Mysłowice ma dojść do spotkania radnych miejskich z firmą, która  do niedawna świadczyła usługi monitoringu wizyjnego. Z dokumentów wynika, że zawarte umowy i działania podjęte w 2016 roku przez poprzednie władze miasta, skutecznie związały ręce tym, którzy starają się obecnie bronić interesu miasta i jego mieszkańców. 

W związku z zaistniałą sytuacją faktyczną oraz prawną dotyczącą firmy Smart In Sp. z o.o. Sp. k. będącą podwykonawcą miejskiego monitoringu, Prezydent Miasta Mysłowice nie widzi możliwości odbywania jakichkolwiek spotkań z powyższą firmą, w których uczestniczyłby osobiście, jak również nie zezwala na udział w nich pracowników urzędu miasta.

Więcej o problemach z umową na świadczenie usług monitoringu wizyjnego dowiecie się TUTAJ!

Jest to spowodowane faktem, iż między innymi wobec powyższej firmy zostało złożone zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, a zatem wszelkie kontakty z Firmą Smart In Sp. z o.o. Sp. K, do czasu zakończenia śledztwa przez organy ścigania, decyzją Prezydenta zostają zawieszone.

Jednocześnie Prezydent nie widzi przeszkód, aby Rada Miasta odbyła w dniu dzisiejszym spotkanie z Firmą Smart In Sp. z o.o. Sp. K. w budynku Urzędu Miasta.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice