Wydarzenia
Nowości w dziale Wydarzenia
22.03.2021
Ucieczka, kunktatorstwo czy niedyspozycja?
W piątek Rada Miasta podjęła uchwałę o zaciągnięciu pożyczki na wywóz trucizny z Brzezinki. Wśród głosujących trudno było się doszukać człowieka, który był Prezydentem Mysłowic, gdy wydano zgodę na magazynowanie odpadów. Nie było też jego kolegi z Rady, który z „tylnego fotela” chciał uwalić postępowanie przetargowe.
Ludzie zachodzą w głowę, dlaczego ówczesny Prezydent, a dziś wiceprzewodniczący Rady Miasta Edward Lasok nie wziął udziału w głosowaniu?!
Kilka dni wcześniej podczas posiedzenia branżowej komisji Pan Lasok wstrzymał się od głosu, gdy próbowano unieważnić postępowanie przetargowe, a co za tym idzie, przesunąć w czasie wywóz beczek z chemicznymi odpadami. Przypadek?
O to gdzie był Pan radny Lasok, gdy podejmowano tak ważną decyzję dla Mysłowic, powinni zapytać go mieszkańcy Brzezinki. Szczególnie Ci, którzy z okien spoglądają na największą eko-bombę w Polsce.
OSTATNIO DODANE WPISY
24.03.2023
JUDO CAMP MYSŁOWICE’23
24.03.2023
„CZYTAJ-TRENUJ-BĄDŹ BEZPIECZNY”
24.03.2023
Umowa na remont elewacji I LO podpisana!
22.03.2023
Uroczyste przekazanie samochodu pożarniczego
22.03.2023
KONKURS filmowy „TOALETA TO NIE ŚMIETNIK”
22.03.2023
Młodzi rugbyści wybudzili się z zimowego snu i przepędzili zimę
POLECANE WIDEO
POLECANE STRONY
Opieka zdrowotna
Szpital Miejski nr 2 w Mysłowicach
Mysłowickie Centrum Zdrowia
Ośrodek Rehabilitacyjno – Opiekuńczy w Mysłowicach
Edukacja
I Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. gen. Jerzego Ziętka w Mysłowicach
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3
Górnśląska WSP
Gimnazjum nr 4
Zespół Szkół Sportowych