Strona główna /
Wydarzenia / Mikołajki z Mysłowickim Ośrodkiem Kultury!
02.12.2022

Mikołajki z Mysłowickim Ośrodkiem Kultury!

Święty Mikołaj przeczytał wszystkie nadesłane do niego listy z życzeniami - w szczególności te z Mysłowic! Zmierza już do nas z worami pełnymi wymarzonych prezentów, które rozda dzieciom wraz ze swoimi niezastąpionymi pomocnikami 6 grudnia w Mysłowickim Ośrodku Kultury.
6 grudnia /wtorek/ godzina 17:00 – 19:00
Mysłowicki Ośrodek Kultury, ul. Grunwaldzka 7
Wstęp bezpłatny
Mikołajowa drużyna będzie jednak potrzebować chwili odpoczynku po przebytej podróży z Laponii, dlatego liczy na wsparcie mysłowickich rodziców.Będzie im bardzo wdzięczna za pomoc w gromadzeniu prezentów tego dnia do godziny 16.30. W końcu rodzice to najlepsi pomocnicy Mikołaja!
Przed spotkaniem z Mikołajem MOK zaplanował świąteczny seans filmowy! Przedpremierowo wyświetlą film „Świąteczna Niespodzianka”.
Opis filmu:
Nie wszystkie misie zapadają w zimowy sen.
A w tym, jednym naprawdę można się zakochać, szczególnie że, potrafi mówić ludzkim głosem. I to nie tylko w Wigilię.
Marianna zauważa misia na loterii fantowej podczas jarmarku świątecznego. Od początku czuje z nim niesamowitą więź. Ale niestety dla niej, nasz miś ma inne plany gdyż pragnie aby wygrał go ktoś bogaty. Taki ktoś kto nauczy go wszystkiego o świecie ludzi. Teraz Marianna ma czas tylko do Świąt aby przekonać misia o tym co tak naprawdę jest w życiu ważne.
Po filmie zapraszamy najmłodszych, i tych starszych również, na wyczekiwane spotkanie z Mikołajem i jego pomocnikami
Do zobaczenia! Ho Ho Ho!