Gala WiP już niebawem w Mysłowicach
13.04.2026Aktywny kwiecień z KIL
08.04.2026Mistrzostwa Polski w Kickboxingu
06.04.2026W Mysłowicach odbędą się Mistrzostwa Polski Kobiet w rugby 7
02.04.2026Imponujący poziom półfinałów Mysłowice Mają Talent 2026
31.03.2026Kolejne spotkanie z Małą Filharmonią w Podróży
„Jestem wystarczająca”, czyli 2. spotkanie z cyklu Siła Kobiecego Serca
To już drugie spotkanie organizowane z okazji Dnia Kobiet z cyklu „Siła kobiecego serca”, które odbędzie się 7 marca 2026 roku w sobotę w godzinach 16:00–19:00 w Centralnym Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Jestem wystarczająca”. Wydarzenie odbędzie się 7 marca 2026 roku w sobotę w godzinach 16:00–19:00 w Centralnym Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach. Poprzednia edycja zgromadziła około 150 uczestniczek oraz kilkanaście lokalnych punktów usługowo-handlowych.
W programie wydarzenia między innymi prezentację stoisk sprzedażowych, wykład, przerwę kawową, koncert oraz licytację tortu na cel charytatywny. Przewidziany jest również bufet kawowy, słodkości i owoce, a uczestniczki otrzymają różę oraz prezent niespodziankę. Wykład pt. „Jestem wystarczająca” wygłosi profesor Aleksandra Kłos-Skrzypczak – teolog i socjolog, dyrektor kierunku Nauki o Rodzinie na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, natomiast za artystyczną otoczkę odpowiedzialna będzie Monika Hetmańska – wokalistka i event manager, z pochodzenia mysłowiczanka.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął ks. dr Andrzej Hoinkis – dziekan Dekanatu Mysłowice.
Kwota biletu wstępu: 40 złotych, płatne gotówką na miejscu. Zapisy prowadzone są telefonicznie pod numerem telefonu: 504 399 429 po godzinie 15:00.
